25.08.2017

Napollo otworzy nowy N-Park w aglomeracji warszawskiej

N-Park Piaseczno oferuje ponad 8 tys. mkw powierzchni najmu. Trwa proces komercjalizacji. Wśród marek, z którymi zostały podpisane umowy, znalazły się Piotr i Paweł, RTV EURO AGD, Jysk, Smyk, SuperPharm, Luxmed. Budowa parku rozpoczęła się w połowie sierpnia, a na generalnego wykonawcę została wybrana spółka AKS.

Jest to kolejny obiekt handlowy firmy NAPOLLO pod marką N-Park, po projekcie przy ul. Gagarina we Wrocławiu, z planowanym otwarciem w listopadzie tego roku, oraz projektach, których otwarcie planowane jest na IV kwartał 2018 r. we Wrocławiu przy ul. Maślickiej oraz w Warszawie przy ul. Trakt Brzeski.  

„NAPOLLO specjalizuje się w budowie i komercjalizacji obiektów handlowych typu convenience w aglomeracjach oraz miastach do 100 tys. mieszkańców. N-Park Piaseczno wpisuje się w te założenia.” – mówi Katarzyna Rzetecka, Dyrektor Pionu Inwestycji Komercyjnych, Członek Zarządu NAPOLLO. „- Oferta parku oparta jest na znanych markach sieciowych. Klienci będą mogli tu zrealizować zarówno codzienne zakupy - produkty spożywcze, produkty z kategorii zdrowie i uroda - jak i specjalistyczne czy incydentalne - sprzęt RTV AGD, elementy wyposażenia domu, zabawki. Będą też mogli skorzystać z usług medycznych bez konieczności wyjazdu do Warszawy.” – dodaje Katarzyna Rzetecka.

Strona startowa
O centrum
Aktualności
Plan centrum
Wynajem
Kontakt