9 maja 2018

Martes Sport – nowa marka w N-Parku Stara Iwiczna / Piaseczno. Prace budowlane przekroczyły półmetek.

Pierwszy N-Park w aglomeracji warszawskiej otworzy się jesienią

Na przełomie III i IV kwartału tego roku zaplanowane jest otwarcie N-Parku na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna, w aglomeracji warszawskiej. Obecny poziom komercjalizacji projektu to ponad 95%. W ostatnim czasie umowę najmu podpisał Martes Sport. Inwestorem i deweloperem obiektu jest NAPOLLO.

 

Martes Sport zajmie powierzchnię ponad 660 mkw. Martes Sport to przede wszystkim markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Oferta Martes Sport trafia w gusta zarówno wytrawnych sportowców, jak i tych, którzy dopiero szukają odpowiedniej dla siebie dyscypliny. Dzięki przejrzystej ekspozycji produktów sklepy Martes Sport są nowoczesne, przyjazne dla klienta oraz oddają klimat i atmosferę sportu. Funkcjonalna i tematyczna organizacja działów sportowych w sklepie pozwala na łatwe poruszanie się po obiekcie oraz szybkie zlokalizowanie poszukiwanego artykułu.

N-Park Stara Iwiczna / Piaseczno  zlokalizowany jest przy ul. Nowej – części drogi wojewódzkiej nr 721, z tranzytem ponad 18 tys. samochodów na dobę. Powierzchnia najmu to ok. 8 tys. mkw., na dwóch poziomach, w trzech budynkach. Przed inwestycją powstanie parking naziemny na ok. 250 samochodów. Wśród marek, które podpisały już umowy najmu w obiekcie znajdują się m.in.: Piotr i Paweł, Super-Pharm, Smyk, Jysk, RTV EURO AGD, Kakadu, Pepco, Świat Książki, Pizza Hut a także klinika LUX MED.

 „- N-Park oferuje bardzo dogodny mix oferty sprofilowanej na szerokie grono klientów  w najbardziej istotnych kategoriach produktowych – od artykułów spożywczych, zdrowie i uroda, poprzez modę rodzinną, zabawki, sport i hobby, elektronikę i wyposażenie domu na usługach i gastronomii kończąc”– mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie NAPOLLO.  „- Taki dobór asortymentu sprawia, że N-Park spełniać będzie zarówno funkcję codziennych, wygodnych zakupów dla mieszkańców okolicznych osiedli, jak również zakupów incydentalnych, ‘po drodze’, biorąc pod uwagę tranzytową lokalizację i bliskość np. stacji benzynowych”. – dodaje Dorota Beltrani. 

Strona startowa
O centrum
Aktualności
Plan centrum
Wynajem
Kontakt